archiwum
Aktualności
 • Świąt pełnych nadziei!
  Świąt pełnych nadziei!

  Z wiary, bowiem powstaje nadzieja i prowadzi do miłości... W trudnych czasach chcemy dzielić się z Wami tym, co dobre, co buduje i pozwala śmiało patrzeć w przyszłość. Niech ten czas (...)

  Więcej
 • Bielsko-Biała - ubezpiecz się online!
  Bielsko-Biała - ubezpiecz się online!

  To tak proste, że możesz zrobić to nawet w swoim telefonie. Nie wierzysz? Wejdź na https://rycak.eu/ubezpieczenia-online.php i sprawdź! W ten sposób możesz kupić online (...)

  Więcej
 • Gotowi na wiosnę?
  Gotowi na wiosnę?

  Świeże, rześkie powietrze pachnące kwiatami, błękitne niebo, zielona trawa... no i przede wszystkim słońce :) Sielankowy nastrój, optymizm i radość - z tym większości z nas (...)

  Więcej
 • Ciekawostki o ubezpieczeniach - część II
  Ciekawostki o ubezpieczeniach - część II

  Słowo „ubezpieczenie” pochodzi od francuskiego słowa „ubezpieczający” i pierwotnie oznaczało „zaręczyny”. Z biegiem czasu słowo to ewoluowało, (...)

  Więcej
 • Ubezpieczenie online jest proste!
  Ubezpieczenie online jest proste!

  Zastanawiasz się, czy dasz radę samodzielnie zawrzeć polisę ubezpieczeniową przez internet? Czy polisa będzie ważna, a Twoje dane bezpieczne? Tak! Proces wypełniania wniosku online jest (...)

  Więcej
 • Ciekawostki o ubezpieczeniach - część I
  Ciekawostki o ubezpieczeniach - część I

  Czy wiesz, że: pierwsza w historii umowa ubezpieczenia została podpisana już w 1346 roku. pierwszym klientem, który otworzył modę na "egzotyczne" ubezpieczenia, stał (...)

  Więcej
 • Ile kosztuje szczęście?
  Ile kosztuje szczęście?

  Szczęście, to spokój ducha. Jest bezcenne i nie da się go w żaden sposób kupić. Ale można mu pomóc, zabezpieczając się przed konsekwencjami negatywnych zdarzeń. Gdy w (...)

  Więcej
 • Ubezpieczenie nieruchomości online
  Ubezpieczenie nieruchomości online

  Lubisz swoją kanapę? Może dobrze ogląda się z niej ulubione seriale w telewizorze. W łóżku też pewnie jest przyjemnie :) A co gdyby na skutek awarii u sąsiada kanapa i cały salon (...)

  Więcej
 • Kup OC online
  Kup OC online

  O tym, że OC jest obowiązkowe zazwyczaj nie trzeba nikomu przypominać. O tym, że kara za jego brak jest dotkliwa również. Ale czasami zdziwienie może wywołać fakt, że poza karą za (...)

  Więcej
 • Ubezpiecz się online!
  Ubezpiecz się online!

  Ubezpiecz się bez wychodzenia z domu! Brzydka pogoda? Sytuacja z gatunku "last minute"? A może po prostu wolisz zrobić to siedząc na kanapie? Od dziś możesz :) Rozwijamy się z (...)

  Więcej
 • I Ty możesz zostać VIPem i zgarnąć 25% dodatkowej zniżki!
  I Ty możesz zostać VIPem i zgarnąć 25% dodatkowej zniżki!

  I Ty możesz zostać VIPem i zgarnąć dodatkowe 25% zniżki na OC i AC oraz na ubezpieczenia majątkowe. Co więcej - zniżką możesz obdarować bliską Ci osobę! To świetny sposób na (...)

  Więcej
 • Czas beztroski?
  Czas beztroski?

  Wyjeżdżając na ferie chcemy choć na moment zostawić wszystkie troski i zmartwienia. Układamy plany beztroskiego wypoczynku, ale jak to czasem bywa - plany, planami, a życie pisze swoje (...)

  Więcej
 • OC w życiu prywatnym
  OC w życiu prywatnym

  Z cyklu "Historia inspirowana życiem" W domu pojawił się nowy telewizor. Z dużym ekranem, wyświetlającym obraz w super kolorach i jakości. Kosztował kilka lub kilkanaście (...)

  Więcej
 • Kolejny rok za nami
  Kolejny rok za nami

  Koniec grudnia, to tradycyjnie czas podsumowań, bilansów i refleksji nad przemijającym czasem. Niektórzy mówią "czas to pieniądz" i swoje zasoby i czas inwestują w (...)

  Więcej
 • Życzymy Wam
  Życzymy Wam

  W każde święta życzymy sobie zdrowia, szczęścia, sukcesów. I niech tak będzie, żeby tradycji stało się zadość. Popatrzmy jednak na Świętą Rodzinę i klimat betlejemskiej groty: (...)

  Więcej
 • Zimowy wyjazd?
  Zimowy wyjazd?

  Śnieg, słońce, świetna zabawa. Na to liczy, każdy, kto zimą wyjeżdża w góry :) A co, jeśli przydarzy się wypadek? Czy wiesz, że w wielu krajach koszty akcji ratunkowej i leczenia (...)

  Więcej
 • Dbasz o najbliższych?
  Dbasz o najbliższych?

  Zapewne najlepiej, jak tylko potrafisz. I pewnie czasami martwi Cię, co może się stać, gdy Cię zabraknie. Większość z nas jest ubezpieczona na wypadek śmierci - a co w sytuacji, w (...)

  Więcej
 • Drogo?
  Drogo?

  Można taniej! Naprawdę! Aż o 25%! I do tego tą zniżkę na ubezpieczenie możesz przekazać bliskiej osobie! Brzmi zbyt pięknie? U nas taka jest prawda :) Dodatkowe 25% zniżki na (...)

  Więcej
 • Kiedy polisa OC nie działa?
  Kiedy polisa OC nie działa?

  Ustawodawcy wprowadzają kolejne zmiany w przepisach regulujących prawo drogowe. Niektóre z nich bezpośrednio wpływają na odpowiedzialność towarzystw ubezpieczeniowych za powstałą (...)

  Więcej
 • Rozładowany akumulator a Assistance
  Rozładowany akumulator a Assistance

  Idzie zima... Wiele ubezpieczeń typu Assistance nie działa, jeśli do awarii dochodzi blisko miejsca zamieszkania... Rozładowany akumulator, zamarznięte zamki to częste niespodzianki, (...)

  Więcej
 • Złap oddech!
  Złap oddech!

  Nie da się stale funkcjonować na najwyższych obrotach. Wiemy o tym i dlatego dbamy o to, by znaleźć czas na odpoczynek i integrację - dzięki temu możemy lepiej pracować dla (...)

  Więcej
 • 25% dodatkowej zniżki to więcej niż realna korzyść!
  25% dodatkowej zniżki to więcej niż realna korzyść!

  W czasach, kiedy wszystko jest coraz droższe, mamy sposób na to, by koszty ochrony Twojej rodziny i majątku utrzymać w ryzach. 25% zniżki na ubezpieczenia to nie tylko hasło reklamowe (...)

  Więcej
 • Zaproszenie
  Zaproszenie

  Korzystając z pięknej, złotej jesieni, chcemy zaprosić Was do apartamentów "U Moniki" w Korbielowie 🙂 Monika Piasek fantastycznie ugości, a mistrz Czesław Piasek (9 Dan (...)

  Więcej
 • Czy na pewno nie stać Cię na ubezpieczenie?
  Czy na pewno nie stać Cię na ubezpieczenie?

  Myślisz i mówisz ,, nie stać mnie na to ubezpieczenie - jest za drogie, inflacja szaleje, pieniądze topnieją, a wydatki jakby się pomnażały. Odwróć to pytanie i zapytaj (...)

  Więcej